Hakkımızda

Biz Kimiz ?

NetWorker Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2014 yılında Bilgi Teknolojileri sektöründe “Değer Odaklı ve Sürdürülebilir Teknoloji Hizmetleri” sunmak amacı ile kurulmuştur. Bilgi Teknolojileri sektöründe 25 yıla yaklaşan tecrübesi ile “Müşterilerine Uçtan Uca Kurumsal Teknoloji Hizmetleri” sunmaktadır. Deneyimli ve Güçlü Profesyonel ekibimiz ile “Müşterilerimize Doğru ve Uygun Çözümleri” hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyet odaklı sürdürülebilir hizmet anlayışı prensibimiz ile sunmaktayız.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri sektöründe öncü bir güç olmak ve sınırları zorlayarak geleceğin teknolojik dönüşümüne liderlik etmektir. Yenilikçi yaklaşım ve yeni nesil teknolojilerle birleşerek, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daima ileriye dönük değer sağlamak için çalışıyoruz. Geleceği şekillendiren teknolojik çözümler sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sürdürülebilir ve güvenilir bir ortaklık oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, teknolojinin gücünü kullanarak topluma ve iş dünyasına katma değer sağlamak için çabalıyor, sürekli büyüyerek sektörde öncü bir konumda bulunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri sektöründe yenilikçi yaklaşım ve yeni nesil teknolojilerle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer odaklı, güvenilir ve sürdürülebilir çözüm ortaklığı sunmaktır. Bu doğrultuda, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizi rekabet avantajı elde etmelerinde desteklemek ve güçlü iş ilişkileri kurarak uzun vadeli başarılarını güvence altına almaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak, sektörde lider bir teknoloji çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.